K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

ZVEREJNENIE PONUKY

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


Funkcie pre súkromníkov

Moje ponuky

Moje ponuky

Táto funkcia umožňuje uložiť do systému ponuky na požičanie peňazí a spravovať už uložené ponuky vrátane možnosti ich zvýraznenia. Vašu ponuku vidí vo výsledkoch vyhľadávania záujemcovia o pôžičku, ktorí sa Vám môžu ozvať cez kontaktný formulár alebo priamo na kontaktné údaje uložené v profile.

Nájsť dopyt

Nájsť dopyt

Táto funkcia umožňuje vyhľadať dopyt požičania peňazí na mieru podľa Vami zadaných parametrov. Pokiaľ nebude nájdený žiadny vyhovujúci dopyt, môžete jedným kliknutím uložiť parametre hľadaného dopytu na server ako ponuku.

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie

Táto funkcia umožňuje prečítať si hodnotenie Vašej činnosti zákazníkmi, ktorí využili Vašich služieb. Hodnotenie je ako číselné, ako aj slovné. Z číselného hodnotenia je potom vypočítaný priemer, ktorý sa zobrazuje u Vašich ponúk. U hodnotenia je uvedený autor, máte možnosť sa k hodnoteniu vyjadriť.


Registrácia a prihlásenie

Registrácia

Registrácia

Ak ste sa zatiaľ nezaregistrovali, môžete tak urobiť na stránke pre registráciu. Po registrácii získate prístup k ďalším funkciám servera (ukladanie ponúk, možnosť reagovať na hodnotenie Vašej činnosti). Registrácia je veľmi jednoduchá a zadarmo.

Prihlásenie

Prihlásenie

Ak ste už na našom serveri zaregistrovaní, prihláste sa na stránke pre prihlásenie.


celá SR
Surne
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Jan. Potrebujem si požičať čiastku 2.000 EUR na dobu od 3 do 13 mesiacov, so splátkou od 150 do 220 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník. Pôžičku chcem dojednať cez internet alebo cez SMS; za účelom základných potrieb. Môžem použiť nasledujúce zaistenie: zmenka. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch, bez dotazu do registrov dlžníkov a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
okres Nové Zámky
Pozicka
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Michal. Potrebujem si požičať čiastku 3.000 EUR na dobu od 0 do 60 mesiacov, so splátkou od 30 do 60 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník alebo nebankový subjekt. Pôžičku chcem dojednať cez internet alebo cez SMS; v okrese Nové Zámky, za účelom splatenia iných pôžičiek (dlhov). Pôžička má byť vybavená max. za 24 hod. Nemôžem použiť žiadne zaistenie. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch, bez dotazu do registrov dlžníkov a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
okres Nitra
Tefinancovanie dlhov
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Mário Košík. Potrebujem si požičať čiastku 8.000 EUR na dobu od 48 do 120 mesiacov, s RPMN od 4 do 5,5 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník. Poplatok za poskytnutie pôžičky môže činiť max. 200 EUR. Pôžičku chcem dojednať doma; v okrese Nitra, za účelom splatenia iných pôžičiek (dlhov). Pôžička má byť vybavená max. za 36 hod. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...