K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

Funkcie pre nebankové subjekty

Naše ponuky

Naše ponuky

Táto funkcia umožňuje uložiť do systému ponuky na požičanie peňazí a spravovať už uložené ponuky vrátane možnosti ich zvýraznenia. Vašu ponuku vidí vo výsledkoch vyhľadávania záujemcovia o pôžičku, ktorí sa Vám môžu ozvať cez kontaktný formulár alebo priamo na kontaktné údaje uložené v profile.

Nájsť dopyt

Nájsť dopyt

Táto funkcia umožňuje vyhľadať dopyt požičania peňazí na mieru podľa Vami zadaných parametrov. Pokiaľ nebude nájdený žiadny vyhovujúci dopyt, môžete jedným kliknutím uložiť parametre hľadaného dopytu na server ako ponuku.

Naše hodnotenie

Naše hodnotenie

Táto funkcia umožňuje prečítať si hodnotenie Vašej činnosti zákazníkmi, ktorí využili Vašich služieb. Hodnotenie je ako číselné, ako aj slovné. Z číselného hodnotenia je potom vypočítaný priemer, ktorý sa zobrazuje u Vašich ponúk. U hodnotenia je uvedený autor, máte možnosť sa k hodnoteniu vyjadriť.


Registrácia a prihlásenie

Registrácia

Registrácia

Ak ste sa zatiaľ nezaregistrovali, môžete tak urobiť na stránke pre registráciu. Po registrácii získate prístup k ďalším funkciám servera (ukladanie ponúk, možnosť reagovať na hodnotenie Vašej činnosti). Registrácia je veľmi jednoduchá a zadarmo.

Prihlásenie

Prihlásenie

Ak ste už na našom serveri zaregistrovaní, prihláste sa na stránke pre prihlásenie.


celá SR
rychla pozicka na prezitie
Potrebujem surne pozicat 50eur bez registra na prezitie do 4.9.2017... Bližšie informácie a kontakt...
okres Martin
1000 EUR pozicka do max.60 EUR splacanie mesacne
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Juraj. Potrebujem si požičať čiastku 1.000 EUR na dobu od 12 do 20 mesiacov, s RPMN od 10 do 25 percent so splátkou od 50 do 60 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník alebo nebankový subjekt. Poplatok za poskytnutie pôžičky môže činiť max. 20 EUR. Pôžičku chcem dojednať cez internet; v okrese Martin, za účelom podnikania. Pôžička má byť vybavená na počkanie. Môžem použiť nasledujúce zaistenie: účet v banke. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch, bez dotazu do registrov dlžníkov a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
okres Bratislava
pôzicka
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Jaro. Potrebujem si požičať čiastku 3.000 EUR na dobu od 12 do 36 mesiacov, so splátkou od 50 do 100 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku chcem dojednať v okrese Bratislava. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...