K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

Funkcie pre sprostredkovateľov

Moje ponuky

Moje ponuky

Táto funkcia umožňuje uložiť do systému ponuky na požičanie peňazí a spravovať už uložené ponuky vrátane možnosti ich zvýraznenia. Vašu ponuku vidí vo výsledkoch vyhľadávania záujemcovia o pôžičku, ktorí sa Vám môžu ozvať cez kontaktný formulár alebo priamo na kontaktné údaje uložené v profile.

Nájsť dopyt

Nájsť dopyt

Táto funkcia umožňuje vyhľadať dopyt požičania peňazí na mieru podľa Vami zadaných parametrov. Pokiaľ nebude nájdený žiadny vyhovujúci dopyt, môžete jedným kliknutím uložiť parametre hľadaného dopytu na server ako ponuku.

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie

Táto funkcia umožňuje prečítať si hodnotenie Vašej činnosti zákazníkmi, ktorí využili Vašich služieb. Hodnotenie je ako číselné, ako aj slovné. Z číselného hodnotenia je potom vypočítaný priemer, ktorý sa zobrazuje u Vašich ponúk. U hodnotenia je uvedený autor, máte možnosť sa k hodnoteniu vyjadriť.


Registrácia a prihlásenie

Registrácia

Registrácia

Ak ste sa zatiaľ nezaregistrovali, môžete tak urobiť na stránke pre registráciu. Po registrácii získate prístup k ďalším funkciám servera (ukladanie ponúk, možnosť reagovať na hodnotenie Vašej činnosti). Registrácia je veľmi jednoduchá a zadarmo.

Prihlásenie

Prihlásenie

Ak ste už na našom serveri zaregistrovaní, prihláste sa na stránke pre prihlásenie.


okres Prešov
UVER
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Jozef. Na dobu 60 mesiacov, s RPMN do 8 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku chcem dojednať v okrese Prešov, za účelom podnikania. Nemôžem použiť žiadne zaistenie. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
okres Bratislava
úver na splatenie exekúcie
Dobrý deň. Vie niekto poskytnúť úver na vyplatenie exekúcie 85 000€? Ručenie nehnuteľnostou Bližšie informácie a kontakt...
celá SR
Sebop
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Peter. Potrebujem si požičať čiastku 4.500 EUR na dobu od 24 do 36 mesiacov, s RPMN do 15 percent so splátkou od 200 do 250 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku chcem dojednať cez internet alebo cez telefón. Nemôžem použiť žiadne zaistenie. Pôžička musí byť poskytovaná bez dotazu do registrov dlžníkov. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...