K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


REKLAMA

Registrácia užívateľa

Najprv prosím zvoľte typ užívateľa, pod ktorým si prajete sa registrovať. Ak ste sa už zaregistrovali, môžete sa prihlásiť na stránke pre prihlásenie.

Záujemca o pôžičku

Záujemca o pôžičku

Som záujemca o pôžičku - potrebujem si požičať peniaze

Registrácia určená pre záujemcov, ktorí si potrebujú požičať peniaze. V ponukách pôžičiek a úverov môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii získate možnosť tiež ukladať dopyty požičania peňazí a hodnotiť poskytovateľov pôžičiek.

Poskytovateľ pôžičiek

Súkromník

Som súkromník a ponúkam pôžičku

Registrácia určená pre jednotlivcov, ktorí ponúkajú požičanie peňazí. V dopytoch požičania peňazí môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii môžete zverejniť Vašu ponuku požičania peňazí a reagovať na hodnotenia uložená Vašimi zákazníkmi.

Nebankový subjekt

Sme nebankový subjekt a ponúkame pôžičky alebo úvery

Registrácia určená pre nebankové subjekty, ktoré ponúkajú pôžičky alebo úvery. V dopytoch požičania peňazí môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii môžete zverejniť Vaše ponuky požičania peňazí a reagovať na hodnotenia uložená Vašimi zákazníkmi.

Banka

Sme banka a ponúkame pôžičky alebo úvery

Registrácia určená pre banky, ktoré ponúkajú pôžičky alebo úvery. V dopytoch požičania peňazí môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii môžete zverejniť Vaše ponuky požičania peňazí a reagovať na hodnotenia uložená Vašimi zákazníkmi.

Sprostredkovateľ

Som sprostredkovateľ a ponúkam pôžičky alebo úvery iného poskytovateľa

Registrácia určená pre sprostredkovateľov, ktorí ponúkajú pôžičky alebo úvery iného poskytovateľa (súkromníka, nebankového subjektu alebo banky). V dopytoch požičania peňazí môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii môžete zverejniť Vaše ponuky požičania peňazí a reagovať na hodnotenie uložená Vašimi zákazníkmi.Rýchla pôžička Home Credit
Ponuka pôžičky od nebankového subjektu Home Credit Slovakia a.s.. Je možné si požičať čiastku od 400 do 6.000 EUR na dobu od 24 do 84 mesiacov, s RPMN od 9,9 do 31,2 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku možno poskytnúť cez internet alebo cez telefón; za účelom kúpe nehnuteľnosti, kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, podnikania, základných potrieb alebo iným. Nie je požadované žiadne zaistenie. Pôžička je poskytovaná s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
Pôžička Poštová banka
Ponuka pôžičky od banky Poštová banka, a.s.. Je možné si požičať čiastku od 400 do 7.000 EUR na dobu od 12 do 72 mesiacov, s RPMN od 7,5 do 32,5 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku možno poskytnúť cez internet; za účelom kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, splatenia iných pôžičiek (dlhov), vyplatenia exekúcie alebo základných potrieb. Nie je požadované žiadne zaistenie. Pôžička je poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch. Bližšie informácie a kontakt...
Hypotéka na čokoľvek
Ponuka pôžičky od sprostredkovateľa TotalMoney s.r.o.. Je možné si požičať čiastku od 10.000 do 100.000 EUR na dobu od 36 do 360 mesiacov, s RPMN od 3 do 5 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku poskytuje banka. Pôžičku možno poskytnúť na pobočke alebo cez internet; za účelom kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru alebo iným. Požadované zaistenie: nehnuteľnosť. Pôžička je poskytovaná s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...