K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


REKLAMA

Registrácia užívateľa

Najprv prosím zvoľte typ užívateľa, pod ktorým si prajete sa registrovať. Ak ste sa už zaregistrovali, môžete sa prihlásiť na stránke pre prihlásenie.

Záujemca o pôžičku

Záujemca o pôžičku

Som záujemca o pôžičku - potrebujem si požičať peniaze

Registrácia určená pre záujemcov, ktorí si potrebujú požičať peniaze. V ponukách pôžičiek a úverov môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii získate možnosť tiež ukladať dopyty požičania peňazí a hodnotiť poskytovateľov pôžičiek.

Poskytovateľ pôžičiek

Súkromník

Som súkromník a ponúkam pôžičku

Registrácia určená pre jednotlivcov, ktorí ponúkajú požičanie peňazí. V dopytoch požičania peňazí môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii môžete zverejniť Vašu ponuku požičania peňazí a reagovať na hodnotenia uložená Vašimi zákazníkmi.

Nebankový subjekt

Sme nebankový subjekt a ponúkame pôžičky alebo úvery

Registrácia určená pre nebankové subjekty, ktoré ponúkajú pôžičky alebo úvery. V dopytoch požičania peňazí môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii môžete zverejniť Vaše ponuky požičania peňazí a reagovať na hodnotenia uložená Vašimi zákazníkmi.

Banka

Sme banka a ponúkame pôžičky alebo úvery

Registrácia určená pre banky, ktoré ponúkajú pôžičky alebo úvery. V dopytoch požičania peňazí môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii môžete zverejniť Vaše ponuky požičania peňazí a reagovať na hodnotenia uložená Vašimi zákazníkmi.

Sprostredkovateľ

Som sprostredkovateľ a ponúkam pôžičky alebo úvery iného poskytovateľa

Registrácia určená pre sprostredkovateľov, ktorí ponúkajú pôžičky alebo úvery iného poskytovateľa (súkromníka, nebankového subjektu alebo banky). V dopytoch požičania peňazí môžete vyhľadávať aj bez registrácie. Po registrácii môžete zverejniť Vaše ponuky požičania peňazí a reagovať na hodnotenie uložená Vašimi zákazníkmi.Refinancovanie hypotéky
Potrebujete refinancovať hypotéku? Požiadajte o nezáväzné porovnanie ponúk jednotlivých bánk! Bližšie informácie a kontakt...
Pôžička Poštová banka
Dostupná pôžička od Poštovej banky je: # od 400 € až do 7 000 € # na čokoľvek # bez ručiteľa # bez potvrdenia o príjme. Mesačná splátka od 13 €, vyplatenie pôžičky do 2 000 € aj v hotovosti. Výška splátky je počas celej doby splácania rovnaká. Možnosť bezplatného odkladu splátok pôžičky až na 6 mesiacov. Bližšie informácie a kontakt...
Hypotéka na čokoľvek
Potrebujete hypotéku a môžete ručiť nehnuteľnosťou? Požiadajte o nezáväzné porovnanie ponúk jednotlivých bánk! Môže sa jednať o klasickú hypotéku na kúpu bytu alebo domu, hypotéku na splatenie starej hypotéky (refinancovanie), americkú bezúčelovú hypotéku na čokolvek alebo hypotéku so štátným príspevkom pre mladých. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...