K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

ZVEREJNENIE PONUKY

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


Registrácia užívateľa - súkromník

Vyplňte prosím nižšie uvedené údaje a stlačte tlačidlo "Registrovať". Položky označené hviezdičkou sú povinné. Základné a kontaktné údaje budú zobrazené pri Vašich ponukách.

Prihlasovacie údaje

*Prihl. login:

Prihlasovací login zadávate spolu s heslom pri každom prihlásení.

*Heslo:

Heslo musí mať minimálne 4 znaky a nesmie sa zhodovať s prihlasovacím loginom. V hesle sa rozlišujú veľké a malé písmená.

Základné údaje

*Typ:
*Meno:
IČ DPH:
*Okres(y) pôsobnosti:

Ak pridržíte klávesu Ctrl, môžete vybrať viac okresov.

Kontaktné údaje

Vyplňte iba tie kontaktné údaje, ktoré majú byť uvedené ako kontakt na Vás.
Kontaktné údaje budú zobrazované len u Vami vložených ponúk .
Nezabudnite teda po vykonaní registrácie vložiť do systému aspoň jednu ponuku požičanie peňazí!

Ulice:
Obec:
PSČ:
Telefon:

Zadanie telefónu je povinné pre ponuky zdarma. Ponuky zdarma bez zadaného telefónneho čísla nebudú zobrazované!

ICQ:
*E-mail:

Zadanie platnej e-mailovej adresy je povinné a bude Vám na ňu zaslaný aj registračný e-mail.

Pozor! E-mailová adresa sa nezobrazuje u ponúk zdarma, ale iba u štandardných alebo zvýraznených ponúk a pôžičky mesiaca.

Podmienky využívania serveraokres Nitra
Tefinancovanie dlhov
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Mário Košík. Potrebujem si požičať čiastku 8.000 EUR na dobu od 48 do 120 mesiacov, s RPMN od 4 do 5,5 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník. Poplatok za poskytnutie pôžičky môže činiť max. 200 EUR. Pôžičku chcem dojednať doma; v okrese Nitra, za účelom splatenia iných pôžičiek (dlhov). Pôžička má byť vybavená max. za 36 hod. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch. Bližšie informácie a kontakt...
celá SR
stavba montovaneho domu
Dopyt požičanie peňazí od záujemca emil. Potrebujem si požičať čiastku 90.000 EUR na dobu od 1 do 180 mesiacov, so splátkou od 250 do 500 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník, nebankový subjekt alebo banka. Poplatok za poskytnutie pôžičky môže činiť max. 2.000 EUR. Pôžičku chcem dojednať na pobočke; za účelom kúpe nehnuteľnosti. Môžem použiť nasledujúce zaistenie: spoludlžník. Pôžička musí byť poskytovaná bez dotazu do registrov dlžníkov. Bližšie informácie a kontakt...
celá SR
Surne
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Jan. Potrebujem si požičať čiastku 2.000 EUR na dobu od 3 do 13 mesiacov, so splátkou od 150 do 220 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník. Pôžičku chcem dojednať cez internet alebo cez SMS; za účelom základných potrieb. Môžem použiť nasledujúce zaistenie: zmenka. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch, bez dotazu do registrov dlžníkov a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...