K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

Registrácia užívateľa - nebankový subjekt

Vyplňte prosím nižšie uvedené údaje a stlačte tlačidlo "Registrovať". Položky označené hviezdičkou sú povinné. Základné a kontaktné údaje budú zobrazené pri Vašich ponukách.

Prihlasovacie údaje

*Prihl. login:

Prihlasovací login zadávate spolu s heslom pri každom prihlásení.

*Heslo:

Heslo musí mať minimálne 4 znaky a nesmie sa zhodovať s prihlasovacím loginom. V hesle sa rozlišujú veľké a malé písmená.

Základné údaje

*Typ:
*Názov firmy:
*IČO:
IČ DPH:
*Okres(y) pôsobnosti:

Ak pridržíte klávesu Ctrl, môžete vybrať viac okresov.

Kontaktné údaje

Vyplňte iba tie kontaktné údaje, ktoré majú byť uvedené ako kontakt na Vás.
Kontaktné údaje budú zobrazované len u Vami vložených ponúk .
Nezabudnite teda po vykonaní registrácie vložiť do systému aspoň jednu ponuku požičanie peňazí!

Ulice:
Obec:
PSČ:
Telefon:

Zadanie telefónu je povinné pre ponuky zdarma. Ponuky zdarma bez zadaného telefónneho čísla nebudú zobrazované!

ICQ:
WWW:

Adresu vašich stránok prosím zadajte bez "http://". Adresa stránok sa bude zobrazovať iba u zvýraznených ponúk. U Vašich ponúk môžete tiež zverejniť www-adresu stránky s detailom ponuky.

*E-mail:

Zadanie platnej e-mailovej adresy je povinné a bude Vám na ňu zaslaný aj registračný e-mail.

Pozor! E-mailová adresa sa nezobrazuje u ponúk zdarma, ale iba u štandardných alebo zvýraznených ponúk a pôžičky mesiaca.

Podmienky využívania serveraokres Nové Zámky
Pozicka
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Michal. Potrebujem si požičať čiastku 3.000 EUR na dobu od 0 do 60 mesiacov, so splátkou od 30 do 60 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník alebo nebankový subjekt. Pôžičku chcem dojednať cez internet alebo cez SMS; v okrese Nové Zámky, za účelom splatenia iných pôžičiek (dlhov). Pôžička má byť vybavená max. za 24 hod. Nemôžem použiť žiadne zaistenie. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch, bez dotazu do registrov dlžníkov a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
okres Ilava
Pozicka na splatenie uverov
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Ján Štiblárik. Potrebujem si požičať čiastku 50.000 EUR na dobu od 240 do 300 mesiacov, so splátkou od 200 do 400 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník alebo nebankový subjekt. Pôžička má byť poskytovaná bez poplatku. Pôžičku chcem dojednať doma, cez internet alebo cez telefón; v okrese Ilava, za účelom splatenia iných pôžičiek (dlhov). Môžem použiť nasledujúce zaistenie: spoludlžník. Bližšie informácie a kontakt...
okres Bratislava
pôzicka
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Jaro. Potrebujem si požičať čiastku 3.000 EUR na dobu od 12 do 36 mesiacov, so splátkou od 50 do 100 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku chcem dojednať v okrese Bratislava. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...