K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

ZVEREJNENIE PONUKY

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


Voľba typu poskytovateľa

Typ poskytovateľa zvoľte podľa toho, či peniaze požičiavate z vlastných zdrojov (potom môžete byť súkromník, nebankový subjekt alebo banka) alebo z cudzích zdrojov (potom ste sprostredkovateľ). Podrobnejší popis rozdielov medzi jednotlivými typmi nájdete nižšie.

Ponúkam pôžičku alebo úver ako:

Súkromník

Súkromník

Sekcia určená pre jednotlivcov, ktorí ponúkajú požičanie peňazí. Môžete uložiť ponuku požičanie peňazí, vyhľadávať v dopytoch požičania peňazí a reagovať na hodnotenie uložená Vašimi zákazníkmi. Bližšie pozri prehľad a popis funkcií pre súkromníkov.

Nebankový subjekt

Nebankový subjekt

Sekcia určená pre nebankové subjekty, ktoré ponúkajú pôžičky alebo úvery. Môžete ukladať ponuky požičania peňazí, vyhľadávať v dopytoch požičania peňazí a reagovať na hodnotenie uložená Vašimi zákazníkmi. Pozri tiež prehľad a popis funkcií pre nebankové subjekty.

Banka

Banka

Sekcia určená pre banky, ktoré ponúkajú pôžičky alebo úvery. Môžete ukladať ponuky požičania peňazí, vyhľadávať v dopytoch požičania peňazí a reagovať na hodnotenie uložená Vašimi zákazníkmi. Bližšie pozri prehľad a popis funkcií pre banky.

Sprostredkovateľ

Sprostredkovateľ

Sekcia určená pre sprostredkovateľov, ktorí ponúkajú pôžičku alebo úver iného poskytovateľa (súkromníka, banky alebo nebankového subjektu). Môžete ukladať ponuky požičania peňazí, vyhľadávať v dopytoch požičania peňazí a reagovať na hodnotenie uložená Vašimi zákazníkmi. Pozri tiež prehľad a popis funkcií pre sprostredkovateľov.


Registrácia a prihlásenie

Registrácia

Registrácia

Ak ste sa zatiaľ nezaregistrovali, môžete tak urobiť na stránke pre registráciu. Po registrácii získate prístup k ďalším funkciám serveru (ukladanie ponúk / dopytov, hodnotenie poskytovateľov / reakcia na hodnotenie). Registrácia je veľmi jednoduchá a zadarmo.

Prihlásenie

Prihlásenie

Ak ste už na našom serveri zaregistrovaní, prihláste sa na stránke pre prihlásenie.


Chcete mať Vašu ponuku v tomto boxe
a zobrazovať ju vo výsledkoch vyhľadávania pred ponukami ostatných?

Zvýraznite si Vašu ponuku!

15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...