K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


REKLAMA

Pôžičky bez registra

Vyhľadávacie kritériá:

Pôžička musí byť poskytovaná bez dotazu do registrov dlžníkov.

Pôžičky bez dotazu do registrov dlžníkov sú zaujímavé pre záujemcov, ktorí majú negatívny záznam v niektorom z registrov dlžníkov. Fyzických osôb sa týkajú tieto úverové registre: SRBI (Spoločný register bankových informácií SBCB, obsahuje údaje o bankových úveroch) a NRKI (Nebankový register klientskych informácií, obsahuje údaje o nebankových úveroch).  Zobraziť iné druhy pôžičiek...

1 - 3 z 7

Nájdené pôžičky

Neboli nájdené žiadne pôžičky, ktoré by vo všetkých kritériách zodpovedali Vášmu zadaniu. Nižšie sú zobrazené pôžičky, ktoré sa Vášmu zadaniu najviac približujú. Kritériá, v ktorých sa nižšie zobrazené pôžičky od Vášho zadania odlišujú, sú v popise vyznačená  farbou podkladu .

Môžete upraviť vyhľadávacie kritériá alebo uložiť Vami zadané kritériá v systéme ako dopyt, ktorý bude zobrazovanýposkytovateľom pôžičiek.

10 %

Rýchla pôžička Home Credit

Fotografie užívateľa

Home Credit Slovakia a.s. (nebankový subjekt)

Ponuka pôžičky od nebankového subjektu Home Credit Slovakia a.s.. Je možné si požičať čiastku od 400 do 6.000 EUR na dobu od 24 do 84 mesiacov, s RPMN od 9,9 do 31,2 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku možno poskytnúť cez internet alebo cez telefón; za účelom kúpe nehnuteľnosti, kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, podnikania, základných potrieb alebo iným. Nie je požadované žiadne zaistenie.  Pôžička je poskytovaná s možnosťou predčasného splatenia .  Pôžička nieje poskytovaná bez dotazu do registrov dlžníkov .

Zobraziť detaily vrátane podrobného popisu ponuky, ďalších podmienok poskytnutia, hodnotenia ostatných zákazníkov a kontaktov na nebankový subjekt.

Zatiaľ bez
hodnotenia zákazníkov

Čiastka: od 400 EUR  do 6.000 EUR
Na dobu: od 24  do 84 mesiacov

10 %

mPôžička Plus

Fotografie užívateľa

mBank S.A. (banka)

Ponuka pôžičky od banky mBank S.A.. Je možné si požičať čiastku od 1.000 do 24.000 EUR na dobu od 12 do 80 mesiacov, s RPMN 10,36 percent. Pôžičku možno poskytnúť za účelom kúpe nehnuteľnosti, kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, podnikania alebo iným. Nie je požadované žiadne zaistenie.  Pôžička je poskytovaná bez ďalších výhod .  Pôžička nieje poskytovaná bez dotazu do registrov dlžníkov .

Zobraziť detaily vrátane podrobného popisu ponuky, ďalších podmienok poskytnutia, hodnotenia ostatných zákazníkov a kontaktov na banku.

Zatiaľ bez
hodnotenia zákazníkov

Čiastka: od 1.000 EUR  do 24.000 EUR
Na dobu: od 12  do 80 mesiacov

10 %

Konsolidačná pôžička "Lepšia splátka"

Fotografie užívateľa

Poštová banka, a.s. (banka)

Ponuka pôžičky od banky Poštová banka, a.s.. Je možné si požičať čiastku od 400 do 30.000 EUR na dobu od 12 do 120 mesiacov, s RPMN od 7,9 do 49,67 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku možno poskytnúť cez internet; za účelom splatenia iných pôžičiek (dlhov). Nie je požadované žiadne zaistenie.  Pôžička je poskytovaná bez ďalších výhod .  Pôžička nieje poskytovaná bez dotazu do registrov dlžníkov .

Zobraziť detaily vrátane podrobného popisu ponuky, detailov aktuálnej akcie, ďalších podmienok poskytnutia, hodnotenia ostatných zákazníkov a kontaktov na banku.

Zatiaľ bez
hodnotenia zákazníkov

Čiastka: od 400 EUR  do 30.000 EUR
Na dobu: od 12  do 120 mesiacov

Všetky nájdené pôžičky: 1 2 3 4 5 6 7