K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


REKLAMA

Novinky a tipy

15.04.2013

Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk

Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.

29.01.2013

Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek

Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.

01.08.2012

Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek

Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 30 dní. Novo je potom možné využiť jeden zo spôsobov zviditeľnenia Vašich ponúk.

10.04.2012

Minimálna doba pôžičky

Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.

14.04.2011

Zvýraznite svoje ponuky!

Poskytovatelia pôžičiek majú teraz možnosť zvýrazniť svoje ponuky vrátane napr. pridania fotografie (logá) k ponuke, a možnosti zasielania e-mailových notifikácií o nových zodpovedajúcich dopytoch. Zvýraznené ponuky sú uprednostňované vo výpise nájdených pôžičiek a súčasne sú zobrazované na titulnej stránke v boxe "Odporúčané ponuky pôžičiek". Viac viď stránka Zvýraznenie ponuky.

14.04.2011

Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!

Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri. Adresa začne fungovať po zadaní domény do poľa "Doména" na stránke pre úpravu ponuky.

25.01.2011

Posuňte svoj dopyt na 1.miesto!

Záujemcovia o pôžičky majú teraz možnosť posunúť svoj dopyt na 1. miesto, ak vo výpise najnovších dopytov klesne pod 6. pozíciu. Je to možné urobiť pomocou tlačidla "Posunúť na 1. miesto" pri príslušnej dopytu na stránke "Moje dopyty". Dopyty sú vo výpise najnovších dopytov (ktorý je dostupný poskytovateľom pôžičiek) zoradené podľa dátumu vloženia, resp. posunutia na 1. miesto.

25.01.2011

Pripomienky k serveru

Ak máte akékoľvek pripomienky k fungovaniu nášho serveru, dajte nám vedieť pomocou nášho kontaktného formulára. Ďakujeme!


mPôžička Plus
Ponuka pôžičky od banky mBank S.A.. Je možné si požičať čiastku od 1.000 do 24.000 EUR na dobu od 12 do 80 mesiacov, s RPMN 10,36 percent. Pôžičku možno poskytnúť za účelom kúpe nehnuteľnosti, kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, podnikania alebo iným. Nie je požadované žiadne zaistenie. Pôžička je poskytovaná bez ďalších výhod. Bližšie informácie a kontakt...
Rýchla pôžička Home Credit
Ponuka pôžičky od nebankového subjektu Home Credit Slovakia a.s.. Je možné si požičať čiastku od 400 do 6.000 EUR na dobu od 24 do 84 mesiacov, s RPMN od 9,9 do 31,2 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku možno poskytnúť cez internet alebo cez telefón; za účelom kúpe nehnuteľnosti, kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, podnikania, základných potrieb alebo iným. Nie je požadované žiadne zaistenie. Pôžička je poskytovaná s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
Pôžička Poštová banka
Ponuka pôžičky od banky Poštová banka, a.s.. Je možné si požičať čiastku od 400 do 7.000 EUR na dobu od 12 do 72 mesiacov, s RPMN od 7,5 do 32,5 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku možno poskytnúť cez internet; za účelom kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, splatenia iných pôžičiek (dlhov), vyplatenia exekúcie alebo základných potrieb. Nie je požadované žiadne zaistenie. Pôžička je poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch. Bližšie informácie a kontakt...