K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


REKLAMA

Nápoveda

Prehľad a popis funkcií pre príslušný typ užívateľa sa objaví po výbere typu užívateľa:

Ako umiestnim na server dopyt požičanie peňazí?

1. Zaregistrujte sa ako záujemca o pôžičku. Registrácia je veľmi jednoduchá - spočíva iba vo vyplnení užívateľského mena, hesla a niekoľkých údajov o Vás.

2. Po registrácii dorazí na Vašu e-mailovú adresu správa s aktivačným odkazom, na ktorý kliknete a tým registráciu dokončíte. Potom sa už môžete prihlásiť s Vašim loginom a heslom.

3. V ľavom menu kliknite na odkaz "Moje dopyty" a stlačte tlačidlo "Vložiť nový dopyt".

4. Do jednotlivých polí vyplňte parametre Vašeho dopytu (polia označené hviezdičkou sú povinné) a stlačte tlačidlo "Uložiť".

5. Hotovo! Váš dopyt sa začne zobrazovať súkromníkom, nebankovým subjektom a bankám, ktoré ponúkajú požičanie peňazí s parametrami zodpovedajúcimi alebo blížiacimi sa Vašemu dopytu.

Ako umiestnim na server anonymný dopyt požičanie peňazí?

1. Zaregistrujte sa ako záujemca o pôžičku. Registrácia je veľmi jednoduchá - spočíva iba vo vyplnení užívateľského mena, hesla a niekoľkých údajov o Vás.

2. Ak chcete následne zadať anonymný dopyt, nevypĺňajte žiadne kontaktné údaje. Pole "E-mail" je povinné (kvôli doručenie aktivačného odkazu), tj musíte ho vyplniť, pod ním ovšem zaškrtnite možnosť "neuvádzať e-mail u dopytov".

3. Po registraci dorazí na Vaši e-mailovou adresu zpráva s aktivačním odkazem, na který kliknete a tím registraci dokončíte. Potom sa už môžete prihlásiť s Vašim loginom a heslom.

4. V ľavom menu kliknite na odkaz "Moje dopyty" a stlačte tlačidlo "Vložiť nový dopyt".

5. Do jednotlivých polí vyplňte parametre Vašeho dopytu (polia označené hviezdičkou sú povinné) a stlačte tlačidlo "Uložiť".

6. Hotovo! Váš dopyt sa začne zobrazovať súkromníkom, nebankovým subjektom a bankám, ktoré ponúkajú požičanie peňazí s parametrami zodpovedajúcimi alebo blížiacimi sa Vašemu dopytu.

Pretože ste pri registrácii nevyplnili žiadne kontaktné údaje a začiarkli ste možnosť "neuvádzať e-mail u dopytov", nezobrazujú sa u Vášho dopytu žiadne kontaktné údaje. Poskytovateľ pôžičky Vás predsa môže kontaktovať pomocou kontaktného formulára dostupného po stlačení tlačidla "Kontaktovať záujemca". Ním vložená ponuka dorazí na Vami zadanú e-mailovú adresu, poskytovateľ sa adresu však nedozvie. Je potom už len na Vás, či na ponuku budete reagovať alebo nie.


Rýchla pôžička Home Credit
Ponuka pôžičky od nebankového subjektu Home Credit Slovakia a.s.. Je možné si požičať čiastku od 400 do 6.000 EUR na dobu od 24 do 84 mesiacov, s RPMN od 9,9 do 31,2 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku možno poskytnúť cez internet alebo cez telefón; za účelom kúpe nehnuteľnosti, kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, podnikania, základných potrieb alebo iným. Nie je požadované žiadne zaistenie. Pôžička je poskytovaná s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
Refinancovanie hypotéky
Ponuka pôžičky od sprostredkovateľa TotalMoney s.r.o.. Je možné si požičať čiastku od 10.000 do 100.000 EUR na dobu od 36 do 360 mesiacov, s RPMN od 3 do 5 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku poskytuje banka. Pôžičku možno poskytnúť na pobočke alebo cez internet; za účelom kúpe nehnuteľnosti alebo splatenia iných pôžičiek (dlhov). Požadované zaistenie: nehnuteľnosť. Pôžička je poskytovaná s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
Hypotéka na čokoľvek
Ponuka pôžičky od sprostredkovateľa TotalMoney s.r.o.. Je možné si požičať čiastku od 10.000 do 100.000 EUR na dobu od 36 do 360 mesiacov, s RPMN od 3 do 5 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku poskytuje banka. Pôžičku možno poskytnúť na pobočke alebo cez internet; za účelom kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru alebo iným. Požadované zaistenie: nehnuteľnosť. Pôžička je poskytovaná s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...