K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

REKLAMA

Druhy pôžičiek

Popis najhľadanejších druhov pôžičiek:

Pôžička bez registra

Pôžičky bez dotazu do registrov dlžníkov sú zaujímavé pre záujemcov, ktorí majú negatívny záznam v niektorom z registrov dlžníkov. Fyzických osôb sa týkajú tieto úverové registre: SRBI (Spoločný register bankových informácií SBCB, obsahuje údaje o bankových úveroch) a NRKI (Nebankový register klientskych informácií, obsahuje údaje o nebankových úveroch). Ponuky pôžičiek bez registra, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička na zmenku

Pôžičky na zmenku zaručujú okamžité poskytnutie potrebnej hotovosti oproti podpisu zmenky, ktorá môže nahrádzať ručiteľa, záloh alebo iné formy zaistenia.Výhodou pôžičiek na zmenku je ich rýchlosť a jednoduchosť. Zmenka je dokument obsahujúci dlžnícky záväzok, ktorý dáva majiteľovi zmenky právo požadovať v stanovenú dobu stanovenú čiastku. Ponuky pôžičiek na zmenku, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička bez príjmu

Pôžičky bez potvrdenia o príjmoch sú vhodné pre matky na materskej dovolenke, nezamestnaných, dôchodcov, študentov a všetkých ostatných, ktorí nemajú dostatočný stály príjem pre poskytnutie požadovanej pôžičky. Ponuky pôžičiek bez príjmu, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička bez zaistenia

Pôžičky bez zaistenia sú vhodné pre záujemcov, ktorí nemôžu ponúknuť žiadny druh zaistenia, medzi ktoré patria spoludlžník, ručiteľ, nehnuteľnosť, zmenka, účet v banke alebo vinkulácie poistenia. Ponuky pôžičiek bez zabezpečenia, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Nebanková pôžička

Nebankové pôžičky poskytujú iné subjekty ako banky - tzv nebankové subjekty alebo súkromníci. Výhodou nebankových pôžičiek sú zvyčajne menej prísne podmienky na ich schválenie ako u bankových pôžičiek a ďalej kratšia doba vybavenia. Inými slovami: ak by ste na bankový úver museli čakať príliš dlho, prípadne vám žiadna banka nie je ochotná pôžičku poskytnúť, je nebanková pôžička to pravé riešenie. Ponuky nebankových pôžičiek, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Banková pôžička

Bankové pôžičky sú poskytované bankovými inštitúciami. Banky pri poskytovaní pôžičiek vyžadujú obvykle kvalitné zaistenia pôžičky a preverujú si žiadateľa v rôznych registroch dlžníkov, na druhú stranu zvyčajne poskytujú priaznivejšie úrokové sadzby. Ponuky bankových pôžičiek, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička online

Pôžičky online sú poskytované cez internet, cez SMS alebo cez telefón. Nie je teda nutné dochádzať na pobočku banky alebo nebankového subjektu, prípadne sa stretávať so zástupcom poskytovateľa. Ponuky online pôžičiek, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Rýchla pôžička

Rýchle pôžičky sa vyznačujú krátkou dobou vybavenie - v našom systéme považujeme za Rýchle pôžičky tie pôžičky, ktoré majú dobu vybavenia maximálne 48 hodín. Ponuky rýchlych pôžičiek, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička pred výplatou

Pôžičky pred výplatou využijete, ak Vám pred výplatou chýba určitá suma peňazí, ktorú potrebujete na bežné alebo mimoriadne výdavky. Tieto pôžičky Vám pomôžu toto obdobie preklenúť a zvyčajne si ich môžete brať aj opakovane. Ponuky pôžičiek pred výplatou, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Hypotéka

Hypotéky sú úvery zabezpečené záložným právom k nehnuteľnosti. Slúži k nákupu nehnuteľnosti za účelom bývania alebo prenájmu. Ponuky hypoték, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Americká hypotéka

Americké hypotéky sú úvery zabezpečené záložným právom k nehnuteľnosti. Na rozdiel od klasickej hypotéky nemajú obmedzený účel použitia, tj možno pomocou nich zaobstarať napríklad auto alebo dovolenku. Ponuky amerických hypoték, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Refinancovanie hypotéky

Refinancovanie hypotéky je možné využiť v momente, kedy končí dohodnutá fixácia úrokovej sadzby u Vašej súčasnej hypotéky. U niektorej z konkurenčných bánk je potom možné dosiahnuť lepších podmienok, ako u pôvodnej banky. Ponuky pôžičiek na refinancovanie hypotéky, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička na nehnuteľnosť

Pôžičky na nehnutelnosti slúži na financovanie nákupu domu, bytu alebo pozemku. Zvyčajne je možné nakupovanú nehnuteľnosť použiť ako zástavu. Ponuky pôžičiek na nehnuteľnosť, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička na automobil

Pôžičky na automobil môžu slúžiť na financovanie nákupu nového vozidla z autosalónu alebo ojazdeného auta z autobazáru. Za bežných okolností je táto forma pôžičky výhodnejšia ako leasing (ktorý sa oplatí skôr firmám). Ponuky pôžičiek na automobil, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička na podnikanie

Pôžičky na podnikanie sú určené pre živnostníkov alebo podnikateľov na financovanie podnikania a zvyčajne bývajú zaistené nehnuteľnosťami alebo iným majetkom podnikateľa. Ponuky pôžičiek na podnikanie, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička na splatenie dlhov (refinancovanie)

Pôžičky na splatenie dlhov môžete využiť, ak máte jednu alebo niekoľko pôžičiek, ktoré nie sú príliš výhodné. V takom prípade sa zvyčajne oplatí tieto staršie pôžičky takzvane refinancovať, tj splatiť pomocou jednej, výhodnejšej pôžičky, a ďalej splácať iba túto novú, výhodnejšiu pôžičku. Ponuky pôžičiek na refinancovanie, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Pôžička na vyplatenie exekúcie

Pôžičky na vyplatenie exekúcie prichádzajú do úvahy v situácii, keď Vám hrozí exekúcia. Zvyčajne potom býva výhodnejšie exekúciu vyplatiť i s pomocou pôžičky, než nechať rozpredať svoj majetok výrazne pod cenou. Ponuky pôžičiek na vyplatenie exekúcie, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Spotrebiteľský úver

Spotrebiteľské úvery sú určené na nákup spotrebného tovaru, ako je elektronika (televízia, domáce kino, fotoaparát), domáce spotrebiče (práčka, umývačka, chladnička) alebo iného obdobného tovaru. Ponuky spotrebiteľských úverov, ktoré máme v našom systéme, zobrazíte po kliknutí tu.

Iné spôsoby hľadania pôžičiek

Ak Vám žiadny z vyššie uvedených druhov pôžičky nevyhovuje, môžete využiť jednoduché hľadanie zadaním čiastky (v menu vľavo), hľadanie podľa okresu (kraja) alebo podrobné hľadanie, kde môžete sami nastaviť parametre hľadané pôžičky. Ak sa nechcete zdržiavať s vyhľadávaním, môžete priamo požiadať o pôžičku.


Hypotéka na čokoľvek
Potrebujete hypotéku a môžete ručiť nehnuteľnosťou? Požiadajte o nezáväzné porovnanie ponúk jednotlivých bánk! Môže sa jednať o klasickú hypotéku na kúpu bytu alebo domu, hypotéku na splatenie starej hypotéky (refinancovanie), americkú bezúčelovú hypotéku na čokolvek alebo hypotéku so štátným príspevkom pre mladých. Bližšie informácie a kontakt...
Najlepšia hypotéka
Potrebujete hypotéku a môžete ručiť nehnuteľnosťou? Požiadajte o nezáväzné porovnanie ponúk jednotlivých bánk! Môže sa jednať o klasickú hypotéku na kúpu bytu alebo domu, hypotéku na splatenie starej hypotéky (refinancovanie), americkú bezúčelovú hypotéku na čokolvek alebo hypotéku so štátným príspevkom pre mladých. Bližšie informácie a kontakt...
Rýchla pôžička Home Credit
Získajte 400 až 6000 € a použite ich na čokoľvek. # vybavenie a poskytnutie pôžičky zadarmo # na akýkoľvek účel, pričom tento nemusíte dokladovať # neplatíte žiadne mesačné poplatky za vedenie pôžičky # predčasné splatenie pôžičky bez poplatkov # dobrovoľné výhodné poistenie mesačných splátok pôžičky # nepotrebujete ručiteľa ani iné zabezpečenie. Bližšie informácie a kontakt...
25.01.2011
Posuňte svoj dopyt na 1.miesto!
Záujemcovia o pôžičky majú teraz možnosť posunúť svoj dopyt na 1. miesto, ak vo výpise najnovších dopytov klesne pod 6. pozíciu.