K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

ZVEREJNENIE PONUKY

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


Funkcie pre banky

Naše ponuky

Naše ponuky

Táto funkcia umožňuje uložiť do systému ponuky na požičanie peňazí a spravovať už uložené ponuky vrátane možnosti ich zvýraznenia. Vašu ponuku vidí vo výsledkoch vyhľadávania záujemcovia o pôžičku, ktorí sa Vám môžu ozvať cez kontaktný formulár alebo priamo na kontaktné údaje uložené v profile.

Nájsť dopyt

Nájsť dopyt

Táto funkcia umožňuje vyhľadať dopyt požičania peňazí na mieru podľa Vami zadaných parametrov. Pokiaľ nebude nájdený žiadny vyhovujúci dopyt, môžete jedným kliknutím uložiť parametre hľadaného dopytu na server ako ponuku.

Naše hodnotenie

Naše hodnotenie

Táto funkcia umožňuje prečítať si hodnotenie Vašej činnosti zákazníkmi, ktorí využili Vašich služieb. Hodnotenie je ako číselné, ako aj slovné. Z číselného hodnotenia je potom vypočítaný priemer, ktorý sa zobrazuje u Vašich ponúk. U hodnotenia je uvedený autor, máte možnosť sa k hodnoteniu vyjadriť.


Registrácia a prihlásenie

Registrácia

Registrácia

Ak ste sa zatiaľ nezaregistrovali, môžete tak urobiť na stránke pre registráciu. Po registrácii získate prístup k ďalším funkciám servera (ukladanie ponúk, možnosť reagovať na hodnotenie Vašej činnosti). Registrácia je veľmi jednoduchá a zadarmo.

Prihlásenie

Prihlásenie

Ak ste už na našom serveri zaregistrovaní, prihláste sa na stránke pre prihlásenie.


okres Žilina
Prosím o pomoc
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Lenka. Potrebujem si požičať čiastku 3.000 EUR na dobu od 24 do 300 mesiacov, so splátkou od 30 do 70 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník, nebankový subjekt alebo banka. Pôžička má byť poskytovaná bez poplatku. Pôžičku chcem dojednať doma, cez internet alebo cez SMS; v okrese Žilina, za účelom splatenia iných pôžičiek (dlhov). Pôžička má byť vybavená max. za 48 hod. Nemôžem použiť žiadne zaistenie. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch, bez dotazu do registrov dlžníkov a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
okres Považská Bystrica
Pôžička
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Patrik. Potrebujem si požičať čiastku 900 EUR so splátkou od 10 do 70 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník, nebankový subjekt alebo banka. Poplatok za poskytnutie pôžičky môže činiť max. 50 EUR. Pôžičku chcem dojednať doma, na pobočke alebo cez internet; v okrese Považská Bystrica, za účelom splatenia iných pôžičiek (dlhov). Pôžička má byť vybavená max. za 24 hod. Pôžička musí byť poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
celá SR
Refinancovanie
Dopyt požičanie peňazí od záujemca Alena. Potrebujem si požičať čiastku 30.000 EUR na dobu od 120 do 180 mesiacov, so splátkou od 250 do 270 EUR s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku môže poskytnúť súkromník, nebankový subjekt alebo banka. Poplatok za poskytnutie pôžičky môže činiť max. 250 EUR. Pôžičku chcem dojednať na pobočke alebo cez internet; za účelom splatenia iných pôžičiek (dlhov). Nemôžem použiť žiadne zaistenie. Pôžička musí byť poskytovaná s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...