UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


REKLAMA

Pôžičky a úvery - ponuky a dopyty

Potrebujete pôžičku alebo požičiavate peniaze?

Potom ste tu správne! Server Peňažné-pôžičky.sk ponúka sprostredkovanie ponúk a dopytov pôžičiek a úverov, a to na profesionálnej úrovni: vďaka špecializovaným funkciám tu nájdu záujemcovia pôžičku podľa svojich predstáv, prípadne môžu do systému vložiť svoj dopyt. Poskytovatelia pôžičiek a úverov (banky, nebankové subjekty, súkromníci, sprostredkovatelia) tu môžu zverejniť svoje ponuky vrátane podrobných parametrov a kontaktných údajov alebo osloviť záujemcov o pôžičku, ktorí tu majú svoj dopyt.

Chcete rýchlo nájsť správnu pôžičku pre Vás?

Hľadanie pôžičiek

Vyhľadanie pôžičky podľa Vašich požiadaviek je možné týmito spôsobmi:

Pokiaľ nebude nájdená žiadna vyhovujúca ponuka, môžete jedným kliknutím uložiť parametre hľadané pôžičky na server ako dopyt.

Pôžička mesiaca

!!! Pôžičky pre Vás na všetko !!!

!!! Pôžičky pre Vás na všetko !!!

Pôžičky pre Vás na všetko!!! Potrebujete peniaze rýchlo, diskrétne a jednoducho na rekonštrukciu, spotrebiče, auto, splatenie dlhov alebo máte nečakané výdavky? Pôžičky až do výšky 5000€ pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov a firmy. Pôžička je poskytovaná bez ručenia, na mieru s možnosťou odkladu splátok a predčasného splatenia. Pôžičky pre Bratislavský kraj a Trnavský kraj. Poradíme všetkým.

Bližšie informácie a kontakt...

Pre prístup k ďalším funkciám zvoľte typ užívateľa:

Záujemca o pôžičku

Som záujemca o pôžičku - potrebujem si požičať peniaze

Sekcia určená pre záujemcov, ktorí hľadajú pôžičku alebo úver. Môžete vyhľadávať v ponukách pôžičiek a úverov, uložiť dopyt požičania peňazí a hodnotiť poskytovateľa. Bližšie pozri prehľad a popis funkcií pre záujemcov o pôžičku.

Poskytovateľ

Som poskytovateľ a ponúkam pôžičky alebo úvery

Sekcia určená pre poskytovateľov, ktorí ponúkajú požičanie peňazí, a to buď z vlastných prostriedkov (ako súkromník, nebankový subjekt alebo banka) alebo sprostredkovateľ. Konkrétny typ poskytovateľa môžete zvoliť na stránke pre poskytovateľov.


Registrácia a prihlásenie

Registrácia

Registrácia

Ak ste sa zatiaľ nezaregistrovali, môžete tak urobiť na stránke pre registráciu. Po registrácii získate prístup k ďalším funkciám servera (ukladanie ponúk / dopytov, hodnotenie poskytovateľov / reakcia na hodnotenie). Registrácia je veľmi jednoduchá a zadarmo.

Prihlásenie

Prihlásenie

Ak ste už na našom serveri zaregistrovaní, prihláste sa na stránke pre prihlásenie.


známka 1
Pôžička Profi Credit
Ponuka pôžičky od nebankového subjektu PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.. Je možné si požičať čiastku od 300 do 3.000 EUR na dobu od 12 do 48 mesiacov, s RPMN 70 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku možno poskytnúť cez internet; za účelom kúpe nehnuteľnosti, kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, podnikania, splatenia iných pôžičiek (dlhov), vyplatenia exekúcie, základných potrieb alebo iným. Nie je požadované žiadne zaistenie. Pôžička je poskytovaná s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
známka 1
Pôžička Profi Credit pre podnikateľov
Ponuka pôžičky od nebankového subjektu PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.. Je možné si požičať čiastku od 1.000 do 33.000 EUR na dobu od 3 do 48 mesiacov, s RPMN od 21,8 do 26,9 percent. Pôžičku možno poskytnúť cez internet; za účelom podnikania. Požadované zaistenie: nehnuteľnosť alebo majetok. Pôžička je poskytovaná bez potvrdenia o príjmoch a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
!!! Pôžičky pre Vás na všetko !!!
Ponuka pôžičky od sprostredkovateľa Pôžička na všetko. Je možné si požičať čiastku od 300 do 5.000 EUR na dobu od 3 do 48 mesiacov, s RPMN od 5 do 15 percent s frekvenciou splácania 1x mesačne. Pôžičku poskytuje nebankový subjekt. Pôžička sa poskytuje bez poplatku. Pôžičku možno poskytnúť doma, na pobočke, cez internet, cez SMS alebo cez telefón; v okresech Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Malacky, Pezinok, Senec alebo Trnava, za účelom kúpe nehnuteľnosti, kúpe automobilu, nákupu spotrebného tovaru, podnikania, splatenia iných pôžičiek (dlhov), vyplatenia exekúcie, základných potrieb alebo iným. Pôžička bude vybavená max. za 1 hod. Nie je požadované žiadne zaistenie. Pôžička je poskytovaná bez dotazu do registrov dlžníkov a s možnosťou predčasného splatenia. Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...